عرضه و پخش کاغذ A4 ARAX ساخت کشور پرتغال با گرماژ 80gms دارای درصد سفیدی 165 با برش لیزری بدون پرز و چروک شدن هنگام چاپ در دستگاه های تکثیر و فتوکپی

بیشتر بخوانید ...

عرضه و پخش انواع رول های حرارتی مورد استفاده ی چاپگرهای صدور فیش فروشگاهی و نوبت دهی بانکها ، دستگاههای خود پرداز ، چاپگرهای آزمایشگاهی ، ترازوهای دیجیتالی ، کارت خوانهای بانکی و...

بیشتر بخوانید ...

رول 8 سانتی هانسول کره جنوبی مخصوص صندوق های فروشگاهی و دستگاههای فیش پرینتر با امکان تولید انواع رول حرارتی با توجه به نیاز مشتری در عرض های و متراژهای مختلف

بیشتر بخوانید ...

در دستگاههای خودپرداز و کارتخوان برای صدور فیش از رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. اپراتورهای این دستگاه ها این روزها به دنبال مناسب ترین قیمت هستند و کار به تولید کننده ای سپرده می شود که پایین ترین قیمت را پیشنهاد کند.

بیشتر بخوانید ...

کاغذ عکاسی، کاغذی با پوشش مواد شیمیایی حساس به نور است که برای چاپ عکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. تقریباً کاغذ عکاسی شبیه به فیلم عکاسی است، و از ترکیب ژلاتین و نقره برمید ساخته می‌شود، با این تفاوت که پایه کاغذ عکاسی از فیبر است.

بیشتر بخوانید ...

مهم ترين ويژگي ها براي يك كاغذ كپي، حركت (قابليت گذر) راحت آن در دستگاه تكثير و ثبات ابعادي خوب است. اين نوع كاغذ نبايد در موقع كپي دچار چين خوردگي و چروكيدگي و يا موج دار شده و همچنين نبايد گرد و غبار زيادي به خود گيرد

بیشتر بخوانید ...

جوهر Pigment و Dye، هر دو از مواردی هستند که با ترکیب های خاص به مواد دیگر رنگ می بخشند. این دو نوع جوهر از انواع رایج در استفاده از چاپگرها میباشند، تفاوت این دو ماده با یکدیگر باعث می شود تا جایگاه و کاربری آنها نیز با یکدیگر متفاوت باشند.

بیشتر بخوانید ...

سخن مدیر عامل

صنعت چاپ و کاغذ همواره از مهم ترین صنایع برای هر جامعه ای محسوب می شود، لذا بر آن شدیم تا با راه اندازی پخش کاغذ کوروش سهم کوچکی از این جامعه باشیم برای رونق و پایداری این صنعت مهم و تاریخی.

احترام به مشتری

از نظر ما مشتری مهمترین ناظر بر فعالیت های ماست. ما با خدماتی که به مشتری ارائه می دهیم به او لطف نمی کنیم، بلکه او از این طریق فرصتی برای ادامه کار به ما می دهد.

خدمات و پشتیبانی

شرکت پخش کاغذ کوروش در راستای تحقق اصل مشتری مداری آماده ارائه خدمات و پشتیبانی در زمینه کاغذ و چاپ به مشتریان خود می باشد.

فروشگاه اینترنتی

واحد فروش پخش کاغذ کوروش ضمن رعایت حقوق مصرف کنندگان، جهت سهولت در انتخاب و خرید تجهیزات چاپ و کاغذ های رول حرارتی به صورت آنلاین اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کامپیوترفروش نموده است.

رول حرارتی هانسول کره
ماندگاری مناسب و حساسیت کمتر
وضوح بالای رنگ
عدم آسیب رسانی به هد پرینتر
سازگار با انواع پرینتر حرارتی
دارای تمامی استاندارد های بین المللی لازم جهت انواع پرینتر حرارتی

بیشتر بدانید ...

لیبل یا همان برچسب Label، کاغذ های پشت چسب داری می باشند که بعد از چاپ بارکد و یا مشخصات محصول بر روی آنها، روی کالاها و یا بسته بندی آنها چسبانده میشوند. لیبل ها از نظر نوع، سایز، ضخامت و قیمت با یکدیگر متفاوت هستند.

بیشتر بدانید ...

مرکب، ترکیب پیچیده‌ ای از حلال‌ ها، رنگ‌دانه‌ ها، رزین‌ ها، روان‌ کننده‌ ها و دیگر عناصر است. در گذشته مرکب خوش‌ نویسی به دو صورت جامد و مایع عرضه می‌شد و ساخت مرکب به روش‌ های گوناگونی انجام می شود.

بیشتر بدانید ...

انواع كاغذهاي چاپ و تحرير توليد شده از خمير شيميايي، شامل انواع كاغذ ظريف پوشش دار و بدون پوشش است كه معمولا حاوي مقادير كمي خمير مكانيكي، و يا كاملا فاقد خمير مكانيكي بوده و 25-5% نيز مواد پر كننده دارد.

بیشتر بدانید ...

چاپگر از متداولترین دستگاه‌های خروجی در کامپیوتر است که از آن بمنظور چاپ اطلاعات استفاده می شود. کاربران کامپیوتر صرفنظر از نوع استفاده، ممکن است در مقاطع زمانی خاصی نیازمند استفاده از چاپگر باشند. چاپگرها دارای انواع متفاوتی می‌باشند.

بیشتر بدانید ...

تازه ترین اخبار

مشتریان ما